Gabriela​​

  • Facebook Social Icon

שיטות טיפול

אימון אישי 

 

אימון אישי מוביל אל הגשמת מטרות מתוך היכולות והכישורים הקיימים בידי המתאמן תוך התערבות ממוקדת וקצרת מועד המתמקדת בהקניית כלים וחיזוק תכונותיו של המתאמן. כמו כן, שיטה זו אינה מתעכבת על עברו של המתאמן אלא בכאן ועכשיו.

ישנם מספר היבטים המשותפים לכל ההגדרות של האימון האישי:

הנחת היסוד שלאנשים יש יכולת מולדת לגדול ולהתפתח, התמקדות במטרות שגובשו מתוך הסכמה הדדית והבנה שמערכת היחסים היא בעלת אופי שוויוני ושיתופי.

תפקידו של המאמן הוא לא לייעץ, אלא לשתף פעולה באופן המאפשר למתאמן להגדיר בעצמו את צרכיו ומטרותיו. כמו כן, המאמן רואה את המתאמן כנושא באחריות לנקיטת הפעולות הדרושות להגשמת מטרותיו.

* עוד על השיטה באתר הבינלאומי אימון אישי.

רייקי 

 

רייקי היא שיטת טיפול אלטרנטיבית המבוצעת, בין היתר, על ידי מגע

שבו המטפל מניח את ידיו על גופו של המטופל, או מעט מעליו, באופן הגורם ל"אנרגיית הרייקי של היקום" לזרום דרך המטפל אל המטופל על פי השיטה, הרייקי פועל באופן כוללני, הוליסטי, כלומר מטפל ביצור חי כמכלול ולא רק מסיר תסמינים. מאמיני השיטה מסבירים כי אנרגיית הרייקי היא אנרגיית חיים בעלת כוחות ריפוי החודרת בעדינות אל כל יצור שבו מטפלים, ומרפאת לעומק את היסוד האמתי של הבעיה, וכך, תומך בכל יצור ביומיום ומשפר את מצבו בכל המישורים - הגופני, הנפשי  והרוחני. בנוסף פועל הרייקי גם כרפואה מונעת, המגינה מפני

.מחלות

* עוד על השיטה באתר הבינלאומי של רייקי.

הילינג

הילינג, (מאנגלית: Healing; הבראה, ריפוי, מציאת מזור) רפואת אנרגיה, טיפול באנרגיה, ריפוי באנרגיה, או ריפוי רוחני. דרך טיפול הפועלת מתוך אמונה שמרפא יכול לתעל את אנרגיית הריפוי, לאדם שביקש עזרה, באמצעות שיטות שונות: באמצעות ידיים, לריפוי חוליים וכאבים, באמצעות מגע כפות הידיים או השראה ללא מגע ישיר כלל, או אף טיפול שבו המטופל והמטפל נמצאים במקומות שונים. בעולם קיימות אסכולות שונות של הילינג, או ריפוי באנרגיה. הוא ידוע בתור ריפוי שדה אנרגטי חי (biofield)  , ריפוי רוחני, ריפוי מגע, ריפוי מרחוק, טיפולי מגע, רייקי, או צ'י קונג ועוד. המרפאים, ניחנים ביכולת מיוחדת לטפל ב"שדה האנרגיה הטבעי" של הגוף, וכך לרפאו.

איזון חיים 

 

מהי שיטת "איזון חיים"?

איזון חיים היא שיטת טיפול מתחום רפואת התדרים בה אנו פועלים למציאת הגורם המסתתר באופן לא מודע מאחורי הסימפטומים.
ה
גוף, הנפש והרוח קשורים אחד לשני בקשר הדוק.  במהלך הטבעי של החיים, אירועים קשים מורידים את התדר האנרגטי שלנו ויוצרים חסימות בלתי מודעות המפרות בתוכנו את האיזון. התהליך מתרחש כל הזמן, החל מהינקות ולאורך כל חיינו כבני אדם בעולם הזה. חסימות אלו גורמות לסימפטומים שונים החל מביטוי רגשי וכלה בכאבים ומחלות. לעתים החסימות מתבטאות ב"עצירה" ותחושת תקיעות בחיים, בחוסר הצלחה ואי יכולת במימוש עצמי.
ב"איזון חיים - Life Alignment" – בעזרת קבלת מידע מה"מחשב" שבגופנו אנו מזהים מה זקוק לאיזון ועל ידי הילינג אנרגטי משחררים את האנרגיה ה"תקועה" והדפוסים הלא מודעים החוסמים.
שיטת "איזון חיים" משלבת עבודה רגשית ואנרגטית ובתמיכת טכנולוגיה מתקדמת של כרטיסי וורטקס Vortex, מסלקת פחדים, אמונות חוסמות ודפוסי חשיבה שליליים ומביאה אותנו לאיזון, לתחושת רווחה ולהשגת הייעוד והתכלית האמיתית שלנו.

אני מזמינה אותך לבחור לתת לעצמך או ליקרים ללבך, בעזרת שיטת "איזון חיים" את חיי הרווחה והבריאות, את האיזון ומימוש העוצמות האישיות שהן כולן שלך.

* ראיון של אקי אבני עם ממציא השיטה ד"ר ג'ף לוין 

* עוד על השיטה ניתן למצוא באתר הישראלי של איזון חיים. 

*או באתר הבינלאומי life - alignment.

פרחי באך

ד"ר באך האמין שלמצב הנפשי תפקיד חשוב בשמירת הבריאות הפיזית של האדם, ובתהליך החלמתו. ד"ר באך סיווג 38 מצבים נפשיים שונים וייצר מספר תמציות פרחים בהתאמה. לטענתו הוא מצא דרך פשוטה, טהורה ובטוחה לרפא בני אדם

תוך התחשבות במצבם הנפשי הייחודי

באך טען שתמציות פרחים מסוימות מובילות לריפוי עצמי בכך שהן מטהרות את האדם מגורמים רגשיים שליליים המשפיעים לרעה על בריאותו: הן עוזרות לסלק רגשות שליליים, ומשנות עמדות ותכונות אופי באופן שתורם לשלוות הנפש ולשמחת האדם. לטענתו, התמציות עוזרות בהתמודדות עם מצבי לחץחרדה, פחד, דיכאון, כעס וימנע

.דאגות יתר, ערך עצמי נמוך, אשמה ובדידות

לפי הרעיון העומד בבסיס השיטה, כל תמצית מ-38 התמציות שמצא ד"ר באך (ניתן להפיק תמצית מכל צמח, בעצם, אך ד"ר באך מיפה 38 סוגי פרחים/תכונות בסיסיים) עובדת על "תדר אנרגטי" או "תדר ריגשי", זהים לתדר שמהדהדת התכונה המיוצגת בפרח. כאשר תכונה מסוימת אינה מאוזנת ואנו סובלים ממנה, גם התדר יוצא מאיזון. לפי באך, כאשר שותים מים שבאו במגע עם ריכוזים אפסיים של הפרח המתאים לתכונה, מהדהד הפרח

."בתדר המאוזן, וכך, לאט לאט, מחזיר את התכונה לאיזון"

 עוד על השיטה וממציא השיטה ד"ר אדוארד באך ניתן למצוא*

באתר הבינלאומי של  פרחי באך

 
 
 
 
 

 Gabriela - Creer en mi - Believe in Myself - להאמין בעצמי

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now